RSS článků

odkaz na facebook.com


Pro blížící se horké letní dny kvalitní slunečník

V horkém letním dni často před sluncem spíše unikáme, než abychom se mu vystavovali. Přesto je velmi příjemné trávit čas na zahradě. Vhodnou volbou může být zastřešení určitých venkovních prostor, anebo levnější varianta, kterou by bylo pořídit si slunečník. Koupě slunečníku je sice na první pohled variantou levnější a snazší, ale abyste nebyli rozčarování, je třeba, být na vše připraveni, jinak by vás náročnost i cena mohla překvapit. Jestliže chcete kvalitní slunečník, který neporazí menší poryv větru, budete si muset připlatit. Před koupí je třeba vědět alespoň základní informace o tom, co můžete očekávat, abyste nekupovali zajíce v pytli.

Autor: veronika, Vydáno: 19. Dubna 2011 – 1 komentářů

Pro blížící se horké letní dny kvalitní slunečník

Kvalita je na prvním místě!

Máte-li představu, že vám slunečník vydrží déle než jednu sezónu, neměli byste šetřit, neboť jen těžko skloubíte nízkou cenu a skutečnou kvalitu. Kvalitní slunečníky disponují zejména velmi pevnou konstrukcí, která se vám brzy ukáže jako nepostradatelná. Konstrukce bývá obvykle vyrobena z kovu, popřípadě ze dřeva. Potahová látka, která je kvalitní by měla být snadno napínatelná a dále nemačkavá. Rozevírání kvalitního deštníku není soubojem o to, kdo je silnější, ale mělo by jít poměrně snadno, ale ne tak, že se bude slunečník také velmi snadno sám zavírat. Nepostradatelnou součástí zahradního slunečníku je podstavec, který funguje jako základna slunečníku.

 

Slunečníky za co nejméně peněz

Nejlevnější slunečníky obvykle seženete ve velkých obchodních řetězcích, kde jejich cena ale také obvykle vypovídá o jejich kvalitě. Tyto slunečníky obvykle vydrží tak 3 roky, jestli vůbec.

Na balkón vám vystačí slunečník, který má průměr okolo 120 centimetrů. Konstrukce těchto slunečníků je kovová a tvoří ji také dráty. Ovládání těchto levnějších slunečníků je obvykle díky plastovým částím, které nás dříve, či později zklamou. Potahovaná látka je tkaninou, která není obvykle nepromokavá.

 

 

 Obrázky zdroj:

freshdesignblog.com

trendir.com

Pokud se Vám tento článek líbil, tak ho pošlete svým známým:

Fotogalerie ke článku

Hodnocení článku: 1 2 3 4 5 (jako ve škole) Dosavadní známka: 2.96

Výpis komentářů (1)

  • [1] veronika 19.04.2011, 17:47:36 Citovat

  • Vložit komentář

     
     

Registace pro firmy