RSS článků

odkaz na facebook.com


Zahradní grily na dřevěné uhlí, které se zažehnou skoro samy

Víte, že existují grily, které se během pár vteřin rozpálí i bezpečně uhasí? Seznamte se s šikovnými grily Char-Broil.

Autor: Zahradník - administrátor, Vydáno: 8. Června 2015 – 1 komentářů

Zahradní grily na dřevěné uhlí, které se zažehnou skoro samy

Chytré grily Barbecook

Letní grilování na zahradě či u bazénu má svoje jedinečné kouzlo. Pochoutky připravené pod širým nebem chutnají zkrátka lépe, než když stejné ingredience proženete přes pánev. Pokud k úpravě pokrmů použijete zahradní gril Barbecook, usnadníte si práci s podpalováním i hašením. Navíc nemusíte čekat tradiční půlhodinku, než budou uhlíky dostatečné horké.

Mýtus o nerovnoměrném propékání u grilů na dřevěné uhlí byl už také dávno zbořen. Dnešní výrobky mají regulátory v podobě speciálních ventilačních systémů, takže můžete teplotu jednoduše přizpůsobit danému jídlu. Nezapomeňte přitom, že ideální teplota na grilování většiny pokrmů se pohybuje kolem 700 °C.

Zahradní grily, které vás poslechnou na slovo

Grily značky Barbecook jsou vybaveny systémem QuickStart a QuickStop, takže je jejich zapálení i uhašení vždy 100% bezpečné. K podpalu vám stačí kousek papíru a dřevěné uhlí, žádné další vychytávky ani speciální přípravky nepotřebujete. Během chvilky máte gril roztopený a na šťavnatém masíčku si můžete pochutnávat už po pár minutách. Zahradní grily na dřevěné uhlí navíc propůjčují jídlu nezaměnitelnou chuť a vůni, které u jiných grilů nedocílíte.

Na konci grilování jednoduše vysypete žhavý popel do nohy grilu, kde se uhlíky uhasí ve vodní lázni. Nádržku pak snadno vylijete i s popelem. Zabudovanou zásobárnu vody oceníte i v případě, když někdo gril nedopatřením převrhne, v tom případě voda vyteče a uhasí rozsypané uhlíky. Skončí tak neklidné sledování dětí pobíhajících kolem grilu a starosti o jejich možné popálení.

Grilování bez kouře a zápachu

Pokud vás zaujme gril Barbecook, jehož součástí není žádný podstavec (třeba stolní gril Amica), budete nalévat vodu přímo do spodní části grilu. Tento model navíc díky speciálnímu dřevěnému uhlí neprodukuje při opékání žádný kouř ani zápach, takže ho můžete používat i doma.

Kvalitní zahradní grily naleznete tradičně u firmy Mountfield. V jejich nabídce najdete prvotřídní belgické grily Char-Boil v 6 různých provedeních. Navštivte jednu z 56 prodejních center rozmístěných po celé ČR, nebo si objednejte zboží pohodlně online.

Pokud se Vám tento článek líbil, tak ho pošlete svým známým:

Hodnocení článku: 1 2 3 4 5 (jako ve škole) Dosavadní známka: 2.89

Výpis komentářů (1)

  • [1] Zahradník - administrátor 08.06.2015, 15:51:45 Citovat

    $Prispevek->Uzivatel->Login
  • Vložit komentář

     
     

Registace pro firmy